Zajęcia pozalekcyjne i konsultacje

mgr Małgorzata Zając mgr Irena Ołtarzewska mgr inż. Alina Szklarz
mgr Anna Pikur-Głąbała mgr Marzena Olszewska-Gaudyn mgr Agnieszka Rejman
mgr Aneta Szot mgr Małgorzata Pawlik mgr Mirosława Iwaszkiewicz
mgr Beata Pstrucha mgr Anita Zielińska mgr Agnieszka Batko
mgr Joanna Urbańska mgr Barbara Kusio mgr Katarzyna Wróblewska
mgr Aleksandra Czyżyńska mgr Wioletta Jagoda mgr Monika Paw
mgr Arleta Lemańska mgr Tomasz Zdunek mgr Justyna Kowalska-Bąk
mgr Monika Śliwa  mgr Donata Kossakowska mgr Agnieszka Laśkiewicz-Pytlik
mgr Bożena Piekarczyk
mgr Małgorzata Zając

konsultacje – historia, WOS i EDB

wtorek – godz. 13:55 – 15:30

koło historyczne

czwartek – godz. 7:30 – 8:15

mgr Irena Ołtarzewska

koło chemiczne

czwartek – godz. 7:30 – 8:15

konsultacje – chemia

wtorek – godz. 14:45 – 15:30

mgr inż. Alina Szklarz

konsultacje – fizyka

wtorek – godz. 13:55 – 15:30

koło fizyczne

czwartek – godz. 7:30 – 8:15

 

mgr Anna Pikur-Głąbała

konsultacje i ZDW z matematyki

wtorek – godz. 15:55

piątek  – godz. 13:55 – 14:40

koło matematyczne

czwartek – godz. 13:55

mgr Marzena Olszewska-Gaudyn

konsultacje z matematyki

wtorek – godz. 14:45

koło matematyczne dla kl. 3d

wtorek – godz. 7:30

ZDW

wtorek – godz. 13:55

 

mgr Agnieszka Rejman

konsultacje z historii 

czwartek – godz. 14:45 – 15:30

mgr Aneta Szot

konsultacje – j. niemiecki, informatyka

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

wtorek – godz. 14:45 – 15:30

mgr Małgorzata Pawlik

koło informatyczne

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

konsultacje – informatyka i techni ka

wtorek – godz. 14:45 – 15:30

mgr Mirosława Iwaszkiewicz

koło j. polskiego

poniedziałek – godz. 13:45 – 14:40

koło teatralne

czwartek – godz. 13:45 – 14:40

ZDW – j.polski  dla kl. 2b

wtorek
 – godz. 14:45 – 15:30

mgr Beata Pstrucha

konsultacje – j.polski

kl. 1c
środa
– godz. 13:45 – 14:40

kl. 3a
czwartek
 – godz. 14:45 – 15:30

mgr Anita Zielińska

mgr Anita Zielińska
koło teatralne

piątek – godz. 13:55 – 14:40

mgr Agnieszka Batko

konsultacje – j. francuski

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

środa – godz. 14:45 – 15:30

koło j. francuskiego

kl. 2a
czwartek
 – godz. 8:30 – 9:10

poniedziałek – godz. 13:00 – 13:40

kl. 3a
piątek
 – godz. 7:40 – 8:15

mgr Joanna Urbańska

ZDW – j. polski

środa – godz. 15:30 – 16:15

konsultacje – j. polski

klasy I i II
czwartek
– godz. 13:55 – 14:40

klasy III
poniedziałek
– godz. 14:40 – 15:25

koło j. polskiego

poniedziałek – godz. 13:45 – 16:10

koło teatralne

czwartek – godz. 15:30 – 16:30

mgr Barbara Kusio

konsultacje – j. angielski

środa
 – godz. 15:30

 koło  j. angielskiego

wtorek
 – godz. 15:30
mgr Katarzyna Wróblewska

konsultacje – j. angielski

wtorek – godz. 14:40 – 15:30

koło  j. angielskiego kl. 1d

 piątek – godz. 12:40 – 13:30

mgr Aleksandra Czyżyńska

konsultacje – geografia

czwartek – godz. 13:55 – 14:40

 koło geograficzne

wtorek – godz. 7:30 – 8:15

mgr Wioletta Jagoda

koło biologiczne

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

konsultacje – biologia

poniedziałek – godz. 15:30 – 16:15

 

mgr Monika Paw

konsultacje z religii i koło biblijne

poniedziałek – godz. 13:55 – 15:30

 poniedziałek – godz. 8:20 – 9:05

mgr Arleta Lemańska

koło muzyczne

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

konsultacje – muzyka, plastyka

poniedziałek – godz. 14:45 – 15:30

mgr Tomasz Zdunek

SKS – zespołowe gry sportowe

piątek – godz. 15:15 – 16:45

mgr Justyna Kowalska-Bąk

konsultacje z j. angielskiego

poniedziałek – godz. 14:40 – 15:30

konsultacje z j. angielskiego kl. 1A

czwartek – godz. 13:55 – 14:40

konsultacje z j. angielskiego kl. 3 grupa 1

środa – godz. 7:30 – 8:20

mgr Monika Śliwa

konsultacje z j. niemieckiego

poniedziałek – godz. 14:40 – 15:30

koło  j. niemieckiego

środa – godz. 13:55 – 14:40

mgr Donata Kossakowska

koło plastyczne – klasy III

czwartek – godz. 14:00 – 15:30

mgr Bożena Piekarczyk

SKS – dziewczęta

poniedziałek– godz. 17:00 – 18:30

Chrzanów Powiat chrzanowski Biuletyn informacji publicznej